Preskočiť na obsah
MUDr. Zbyněk Růžička

Zdravotníctvo a sociálna pomoc

MUDr. Zbyněk Růžička s.r.o.

Činnosti zubnej lekárskej praxe

Sídlo
Senec
Od roku
2006
IČO
36 710 091

MUDr. Zbyněk Růžička

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Námestie 1. mája 6, 903 01 Senec
Na trhu od
12. decembra 2006
IČO
36 710 091
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 86.23)
Činnosti zubnej lekárskej praxe

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2006
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MUDr. Zbyněk Růžička

MUDr. Zbyněk Růžička, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Námestie 1. mája 6, 903 01 Senec. Zapísaná je od 12. decembra 2006 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti zubnej lekárskej praxe“ (86.23). Predmet činnosti tvorí 11 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej….

Základné údaje

Obchodné meno
MUDr. Zbyněk Růžička, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 710 091
DIČ
2022286211
Dátum vzniku
12. decembra 2006
Sídlo
Námestie 1. mája 6, 903 01 Senec
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 43558/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 86.23)
Činnosti zubnej lekárskej praxe

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 25. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MUDr. Zbyněk Růžička zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti

  • Školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • Školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • Činnosť organizačných poradcov
  • Prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, ambulancia v odbore stomatológia

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MUDr. Zbyněk Růžička, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Námestie 1. mája 6, 903 01 Senec.

Čím sa MUDr. Zbyněk Růžička, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti zubnej lekárskej praxe“ (86.23). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej…; reklamná a propagačná činnosť.

Aké je IČO – MUDr. Zbyněk Růžička, s.r.o.?

IČO je 36 710 091, DIČ 2022286211.

Kedy vznikla MUDr. Zbyněk Růžička, s.r.o.?

Vznik: 12. decembra 2006. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Námestie 1. mája 6 903 01 Senec

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MUDr. Zbyněk Růžička, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mudr-zbynek-ruzicka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.